Uitslagen

Uitslagen 2021
Jaar


Uitslagen meerkamp (zaterdag 22 mei & zondag 23 mei): mannen & vrouwen.



Mannen Vrouwen
100 meter100 meter
110 meter horden100 meter horden
200 meter200 meter
400 meter400 meter
400 meter horden400 meter horden
HinkstapspringenHinkstapspringen
HoogspringenHoogspringen
PolsstokhoogPolsstokhoog
VerspringenVerspringen
MeerkampMeerkamp

100 meter Mannen
NaamGeb JaarClubUitslagWind
1Christopher Garia1992Rotterdam Atletiek10.47+0.1
2Solomon Bockarie1987Haag Atletiek10.53+0.1
3Liemarvin Bonevacia1989Rotterdam Atletiek10.62+0.2
4Keitharo Oosterwolde2002Phanos10.63+0.1
Xavi Joy Mo-Ajok2002Rotterdam Atletiek10.63+0.1
6Riq de Wit2001Eindhoven Atletiek10.66+0.1
7Jochem Dobber1997AV Suomi10.67+0.1
8Kobe Vleminckx1998Belgie10.69+0.1
Elvis Afrifa1997AV 192310.69+0.1
10Israel Olatunde2002Ierland10.73-0.1
11Nsikak Ekpo2003Haag Atletiek10.81-0.1
12Jordan Paquot1998Belgie10.82-0.1
13Gino van Wijk2002AV Lycurgus10.84-0.1
Antoine Snyders1997Belgie10.84-0.1
15Rodrigo Willy Broer1996AV Daventria 190610.86-0.1
16Maurice Afognon2005ARV Ilion10.89+0.2
17Justin Verheul1999AV Spirit Oud Beijerland10.91+0.2
18Francois Grailet1994Belgie10.93+0.2
19Joseph Olalekan Ojewumi1998Ierland10.94-0.1
20Luca Laurent2004Belgie10.95+0.2
Peter Emelieze1988Duitsland10.95+0.1
22Florian Tshitwenu1997Belgie10.96-0.1
23Jamie Sesay2004Almere `8110.99+0.2
Janko Franjic1994AV Sprint10.99+0.2
25Isiah Emanuelson2002PAC11.07+0.2
26Alagie Sonko1996AAC11.10+0.2
27Jonathan Mutebwa1993AV Lycurgus11.13+0.2
28Lamine Guisse2003Belgie11.15+0.2
29Cédric Fini2003AV Wijchen11.26+0.2
30D'Sean Holaman2002EAC De Sperwers11.31+0.2
31Nigel Steenwinkel2002ARV Ilion11.34+0.1
32Olivier Hendriks2003AV `4011.42+0.1
33Lars Woudenberg1999AV `34 Apeldoorn11.49+0.1
34Joël De Jong2002Phanos12.65+0.1
Dominique Zwiep1999Rotterdam AtletiekDQ+0.2

 

100 meter - A finale Mannen
NaamGeb JaarClubUitslagWindVideo
1Christopher Garia1992Rotterdam Atletiek10.35-0.3  
2Keitharo Oosterwolde2002Phanos10.55-0.3  
3Israel Olatunde2002Ierland10.62-0.3  
4Elvis Afrifa1997AV 192310.66-0.3  
5Kobe Vleminckx1998Belgie10.70-0.3  
6Nsikak Ekpo2003Haag Atletiek10.83-0.3  

 

100 meter - B finale Mannen
NaamGeb JaarClubUitslagWindVideo
1Rodrigo Willy Broer1996AV Daventria 190610.80+0.3  
2Joseph Olalekan Ojewumi1998Ierland10.83+0.3  
3Francois Grailet1994Belgie10.84+0.3  
4Jordan Paquot1998Belgie10.85+0.3  
5Gino van Wijk2002AV Lycurgus10.91+0.3  
6Justin Verheul1999AV Spirit Oud Beijerland10.96+0.3  
7Luca Laurent2004Belgie10.97+0.3  

 

110 meter horden Mannen
NaamGeb JaarClubUitslagWind
1Francois Grailet1994Belgie14.24-0.5
2Wessel Boons1997AV Daventria 190614.78-0.5
3Jaap van Zevenbergen1999AV Fortuna14.81+0.5
4Nolan Vancauwemberghe2000Belgie14.84-0.5
5Sacha GANGLOFF2001Frankrijk14.92-0.5
6Stijn Dom1999Belgie14.95+0.5
7Guus Nijkamp2000Spado14.97-0.5
8Trystan de Weerdt1995AAV `3615.00+0.5
9Léon Mak2000AV Daventria 190615.06-0.5
10Sam Versluijs2001Spado15.22+0.5
11Lars Woudenberg1999AV `34 Apeldoorn15.40+0.5

 

110 meter horden (91,4cm) Mannen
NaamGeb JaarClubUitslagWind
1Jamie Sesay2004Almere `8113.79+1.4
2Mark Scholten2004AV Impala13.88+1.4
3Joas van Hellemondt2004Nederland14.23+1.4
4Jimmy Marcera2005AV Sprint14.43+1.4
Jory Davids2005AC TION14.43+1.4
6David Pronk2005Haag Atletiek14.46+1.4
7Jens de Wilde2004AV Sprint14.48+1.4
8Jared Broers2004AV Hera14.60+1.4

 

110 meter horden (99,1cm) Mannen
NaamGeb JaarClubUitslagWind
1Mark Heiden2002PAC13.67-0.6
2Timme Koster2002AV Trias13.82-0.6
3Job Geerds2002AV 192313.92-0.6
4Isaya Klein Ikkink2003Rotterdam Atletiek14.90-0.6
5Tijn Hoksbergen2003AV `4015.18-0.6
6Thomas Van der Poel2003Belgie15.28-0.6
7Nigel Steenwinkel2002ARV Ilion15.36-0.6

 

200 meter Mannen
NaamGeb JaarClubUitslagWind
1Jochem Dobber1997AV Suomi20.90-0.4
2Liemarvin Bonevacia1989Rotterdam Atletiek21.01-1.0
3Onyema Adigida2000Phanos21.07-1.0
4Nout Wardenburg1997AV `34 Apeldoorn21.13+1.3
5Riq de Wit2001Eindhoven Atletiek21.29-1.0
6Amine Kasmi2000Belgie21.41-0.4
7Jordan Paquot1998Belgie21.47-0.4
8Maurice Afognon2005ARV Ilion21.54+0.4
9Kai Sparenberg1995Duitsland21.62-0.4
Keitharo Oosterwolde2002Phanos21.62-0.4
11Xavi Joy Mo-Ajok2002Rotterdam Atletiek21.65-1.0
12Boris Hoogervorst2000KAV Holland21.73-0.5
13Antoine Snyders1997Belgie21.78-1.0
14Elvis Afrifa1997AV 192321.85-0.5
15Timo Brandehof1998AV Haarlemmermeer21.86+1.3
Cédric Fini2003AV Wijchen21.86+0.4
17Maarten Emmaneel2000AV NOVA21.97-0.4
18Simon Mengal1995Belgie21.99-0.5
19Shaquille Haverkamp1999Rotterdam Atletiek22.01+1.3
20Mark Heiden2002PAC22.06-0.5
21Rodrigo Willy Broer1996AV Daventria 190622.13-1.0
22Lamine Guisse2003Belgie22.16+1.3
23Jim Van Gorkum1998Rotterdam Atletiek22.21-1.0
24Alagie Sonko1996AAC22.23+1.3
Jitse Mievis1998Belgie22.23-0.5
26Ties van Beek2003AV Sprint22.26+0.4
27Igor Rutka1994AV Zuidwal22.45+0.4
28Justin Verheul1999AV Spirit Oud Beijerland22.53-0.5
29Mark Roosien1999AV Hylas22.57+0.4
30Nigel Steenwinkel2002ARV Ilion22.62+0.4
31Vincent Scaunet1998Belgie22.63+1.3
32Isiah Emanuelson2002PAC22.67+1.3
33Jonathan Mutebwa1993AV Lycurgus22.78-0.5
34Endrick Moreno Corporan1996Phanos22.97+0.4
Gino van Wijk2002AV LycurgusDNF-0.4

 

400 meter Mannen
NaamGeb JaarClubUitslag
1Nout Wardenburg1997AV `34 Apeldoorn46.69
2Boris Hoogervorst2000KAV Holland47.25
3Camille Snyders1997Belgie47.30
4Netanel Dorothea2000AV Sparta47.37
5Pim van Bakel2001Prins Hendrik47.48
6Kevin Damstra1989AV Sprint48.37
7Florian Weeke1995Duitsland48.43
8Imram Kamara1996Haag Atletiek48.80
9Guido de Bruijn1996CAV Energie48.98
10Joep Welsch2001AV Castricum49.18
11Igor Rutka1994AV Zuidwal49.34
12Endrick Moreno Corporan1996Phanos49.44
13August van de Weijer1999AV Sprint49.48
14Hidde Leenders2000Nijmegen Atletiek49.70
15Mark Roosien1999AV Hylas50.11
16Vincent Scaunet1998Belgie50.53
17Tim Pelkmans2004AV Sprint50.91
Keenan Blake2003PhanosDNF

 

400 meter horden Mannen
NaamGeb JaarClubUitslag
1Mimoun ABDOUL WAHAB2004Belgie52.35
2Jochem Ribberink2002AV Gouda52.86
3Dries Peeters1999Belgie53.11
4Robin Boersma2001AV NOP53.54
5Jonas Pannevis1995Prins Hendrik53.85
6Matthew Behan1996Ierland53.92
7Martijn Meijer1997Lopersgroep Deurne53.93
8Mika Taag2000KAV Holland54.30
9Bram van der Jagt1998AV 192354.56
10Lars Mackenbach2001AV Sprint55.05
11Timon Inghelbrecht2003Belgie55.50
12Rik Bataille1994Phanos55.91
13D'Sean Holaman2002EAC De Sperwers56.27
14Djamell van Veen2002AV Daventria 190657.37
15Luigi Rondas1993Atletiek Maastricht58.00
16Niels van Deurzen1997AV Spirit Oud Beijerland58.23
17Dinand Tukker1994Typhoon58.68

 

400 meter horden (84,0cm) Mannen
NaamGeb JaarClubUitslag
1Jermaine Kleine2004AC TION52.76
2Binne Brok2004Tempo AV54.54
3Toine van Beckhoven1970AV Attila59.26
4Quintin Janse2004Tempo AV1:01.50

 

Hinkstapspringen Mannen
NaamGeb JaarClubUitslagWind
1Navaro doulany Aboikonie2001Leiden Atletiek15.68+0.5
2Björn De decker1989Willebroek-Boom Atletiekclub14.84+0.0
3Gregory Geerts1999Belgie14.72+1.1
4Thomas Ticheloven1994AV Lycurgus14.09-1.7
5Désiré Kingunza1994Belgie14.04+0.4
6Daan Hoomoedt2000PAC14.03-0.3
7Winjaris Windster2003AAC13.97-0.1
8Tommy Soumahoro1999Belgie13.61-1.0
9Emilson Martínez Alvarez1991Nederland13.31+1.2

 

Hoogspringen Mannen
NaamGeb JaarClubUitslag
1Tijmen van Hal2001Prins Hendrik1.99
Viktor Van Aerde2004Belgie1.99
3Marius Wouters1995Hellas Utrecht1.95
4Dion van Kessel1997ARV Ilion1.90
Vincent Staat1998AV Attila1.90
Jef Vermeiren2000Belgie1.90
William ALMAYRACH2003FrankrijkNM

 

Polsstokhoog Mannen
NaamGeb JaarClubUitslag
1Koen van der Wijst1997AV Unitas5.35
2Roman Monte1996GAC Hilversum4.90
Léon Mak2000AV Daventria 19064.90
4Neal Ott2001AV Lycurgus4.00
Duane van Dijkhuizen2002NederlandNM
Sam Kranse1992Rotterdam AtletiekNM
Jakob Pütz2000Prins HendrikNM

 

Verspringen Mannen
NaamGeb JaarClubUitslagWind
1Damian Felter2003PAC7.37+0.6
2David Cairo2001Phanos7.27+1.3
3Alexander Soethout1998AAC7.15+0.8
4Finn de Graaf2003AV Attila7.07+0.1
5Antonny Ediagbonya2001Ciko `666.91+0.6
6Mathias Broothaerts1994Belgie6.82+0.5
7Jonathan Pronk2003Haag Atletiek6.70+0.1
8Jens de Wilde2004AV Sprint6.69+1.1
9Joël De Jong2002Phanos6.34+0.9

 

Meerkamp Mannen
NaamGeb JaarClubUitslag
1Sven Roosen2001Eindhoven Atletiek7916
2Sven Jansons2001Nederland7734
3Lauri Hulleman1999AV `34 Apeldoorn7637
4Gabriel Emmanuel2003Haag Atletiek7405
5Martijn Hoogewerf1998KAV Holland6926
6Jef Misplon2002Belgie6895
7Jeff Tesselaar2003AV Hera4987
Yoram Vriezen2003GAC HilversumDNF
Steven Eleonora1996PhanosDNF
Pieter Braun1993AV SprintDNF

 

100 meter Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslagWind
1Rani Rosius2000Belgie11.68-0.1
2Patrizia Van der Weken1999Luxemburg11.81-0.1
3Leonie Van Vliet1993Groningen Atletiek11.85-0.1
4Minke Bisschops2002AV Unitas11.87-0.1
5N'ketia Seedo2003U-Track11.89-0.1
Lianne van Krieken1997Prins Hendrik11.89+0.0
Manon Depuydt1997Nederland11.89-0.1
8Molly Scott1999Ierland11.91-0.1
Aoife Lynch1999Ierland11.91+0.0
10Demi van den Wildenberg2000Eindhoven Atletiek11.93-0.1
11Justine Goossens2000Belgie11.96+0.0
12Nora Thiry2000Belgie12.11+0.0
13Britt de Blaauw2004PAC12.13+0.0
Isabel van den Berg2005Phanos12.13+0.7
15Andrea Bouma1999AV De Spartaan12.20+0.7
16Ronéll Rosier2000AV Jahn II12.29+0.7
Valéria Montijn2002CAV Energie12.29+0.4
Pauline LETT1991Frankrijk12.29+0.7
Franziska Burchett2005Phanos12.29+0.7
20Laura Großhaus1998Duitsland12.32+0.0
21Lynn Beck2001Belgie12.33+0.7
22Laura De Witte1995AV Trias12.44+0.7
Danielle Spek1998AV `34 Apeldoorn12.44+0.4
24Clara Rentz1997Duitsland12.59+0.4
25Cloë Van der Meulen2001Belgie12.60+0.4
26Dominique Veninga1997Groningen Atletiek12.65+0.4
27Denise Arisa2003ARV Ilion12.75+0.4
28Bijou Leto2004AV Sprint12.90+0.5
29Fleur Jong1995Phanos13.01+0.5
30Marlene van Gansewinkel1995Phanos13.12+0.4
31Aurelia Davis2005AV Sprint13.61+0.5
32Cheyenne Bouthoorn1997AV Zuidwal15.07+0.5
33Lisa Cornelissen2000HAC16.29+0.5
34Nienke Timmer1998Phanos16.37+0.5
35Annette Roozen1976U-Track17.15+0.5

 

100 meter - A finale Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslagWindVideo
1N'ketia Seedo2003U-Track11.60+0.5  
2Leonie Van Vliet1993Groningen Atletiek11.62+0.5  
3Patrizia Van der Weken1999Luxemburg11.70+0.5  
Rani Rosius2000Belgie11.70+0.5  
5Lianne van Krieken1997Prins Hendrik11.80+0.5  
6Manon Depuydt1997Nederland11.82+0.5  
7Molly Scott1999Ierland11.84+0.5  
8Aoife Lynch1999Ierland11.92+0.5  

 

100 meter - B finale Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslagWindVideo
1Demi van den Wildenberg2000Eindhoven Atletiek11.81+0.5  
2Nora Thiry2000Belgie11.98+0.5  
3Pauline LETT1991Frankrijk12.33+0.5  
4Fleur Jong1995Phanos13.18+0.5  

 

100 meter horden Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslagWind
1Eline Berings1986Belgie13.44+0.3
2Nafissatou Thiam1994Belgie13.68+0.3
3Eefje Boons1994AV Daventria 190613.73+0.3
4Pauline LETT1991Frankrijk13.83+0.3
5Auriana LAZRAQ1999Frankrijk13.86+0.7
6Nadine Broersen1990AV Sprint13.91+0.3
7Joyce Schumacher2000AV 192313.96+0.3
8Lynn Beck2001Belgie14.44+0.7
9Denise Arisa2003ARV Ilion14.51+0.7
10Valéria Montijn2002CAV Energie14.53+0.7
11Nienke Madderom2002AV Trias14.71+0.7
12Fenna Achterberg2004AV Daventria 190614.87+0.3
13Iris de Ruiter1998AV 192315.21+0.7
Romy Dannenburg2002AV LycurgusDQ+0.7
Sharona Bakker1990AV LycurgusDQ+0.3

 

100 meter horden (76,2cm) Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslagWind
1Hanna van Baast2004AV Attila14.15+1.0
2Shantell Kwofie2005PAC14.21+1.0
3Bijou Leto2004AV Sprint15.05+1.0
4Aurelia Davis2005AV Sprint15.72+1.0
5Anouk van Jeveren2005Scorpio16.05+1.0

 

200 meter Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslagWindVideo
1Rani Rosius2000Belgie23.83-0.6  
2Leonie Van Vliet1993Groningen Atletiek23.90-0.6  
Lianne van Krieken1997Prins Hendrik23.90+0.0  
4Minke Bisschops2002AV Unitas23.99+0.0  
5Manon Depuydt1997Nederland24.06-0.6  
6Justine Goossens2000Belgie24.15-0.6  
7Andrea Bouma1999AV De Spartaan24.22+0.0  
8Aoife Lynch1999Ierland24.23+0.0  
9Laura De Witte1995AV Trias24.29+0.0  
10Eva Hovenkamp1996Climax24.36-1.2  
11Britt de Blaauw2004PAC24.40-0.6  
12Isabel van den Berg2005Phanos24.51-1.2  
13Nora Thiry2000Belgie24.52+0.0  
14Sacha van Agt1994Eindhoven Atletiek24.82-0.6  
15Laura Großhaus1998Duitsland24.94-1.2  
16Mara Cotterink2002AV Lycurgus25.30-1.2  
17Cloë Van der Meulen2001Belgie25.32-1.2  
Greta Piepel2002Duitsland25.32-1.2  
19Dominique Veninga1997Groningen Atletiek25.34+0.8  
20Franziska Burchett2005Phanos25.39+0.8  
21Marlene van Gansewinkel1995Phanos26.87+0.8  
22Cheyenne Bouthoorn1997AV Zuidwal31.14+0.8  
23Nienke Timmer1998Phanos33.74+0.8  

 

400 meter Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslag
1Sharlene Mawdsley1998Ierland53.21
2Kyara Bijker1998Ciko `6654.58
3Laura Marx1997Duitsland54.67
4Maureen Ellsworth1991AV Lycurgus54.81
5Lena Kater1998AV PEC 191055.24
6Messalina Pieroni1998Belgie55.77
7Eline Schwietert2001AV Sparta56.14
8Mara Cotterink2002AV Lycurgus56.15
9Femke Been2001AV Castricum56.39
10Priscilla van Oorschot1996AAC56.75
11Elisabeth Paulina1996Rotterdam Atletiek56.89
12Anne Knijnenburg2002AV Oss `7857.91
13Isalie Vandael2004Belgie58.94
14Christel Heuseveldt2000Climax58.98
15Eva Mollema1998Groningen Atletiek59.01
16Amina Maatoug2002Leiden Atletiek59.30
17Eva Nijdam2002AV Sprint59.52
18Erine Collard2003Belgie59.79
19Kika de Vos2004PAC1:00.10

 

400 meter horden Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslag
1Cathelijn Peeters1996Prins Hendrik58.59
2Femke Frijters2000AV Sprint59.46
3Silke Peeters1999Eindhoven Atletiek59.64
4Maruska Eduarda1991Rotterdam Atletiek59.78
5Hanneke Oosterwegel1996AV Daventria 190659.91
6Suus Altorf2004AV De Spartaan1:00.35
7Elena Kelety1999Duitsland1:00.36
8Anne-Catherine Wasser1998Duitsland1:01.97
9Lianne Holtermann2001Ciko `661:03.01
10Floortje Tromp2005AAV `361:03.04
11Anke Zonderland1995Groningen Atletiek1:04.60
12Charline LEFEVRE2002Belgie1:06.60
13Janna van Burik2000Haag Atletiek1:07.02
14Pauline Schepens2002Belgie1:07.20
15Anna Oosterwegel2001AV Daventria 19061:08.87

 

Hinkstapspringen Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslagWind
1Maureen Herremans1996Prins Hendrik12.70+0.4
2Danielle Spek1998AV `34 Apeldoorn12.35+0.3
3Kellynsia Leerdam2001U-Track12.22-0.1
4Louise Taatgen1993Groningen Atletiek12.21+1.1
5Elsa Loureiro1992Belgie12.18+0.9
6Floor Alessie2003AV Attila11.80+0.4
7Bente van der Stoel2003AV `34 Apeldoorn11.56-0.2
8Patricia Jacott - Krolis1986Rotterdam Atletiek11.47-0.2

 

Hoogspringen Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslag
1Glenka Antonia1999Haag Atletiek1.82
2Britt Weerman2003Groningen Atletiek1.79
3Tanita Hofmans1994Prins Hendrik1.76
4Fay Witte2002KAV Holland1.72
5Lotte Houtman2001Prins Hendrik1.68
Lieke Reijs2005AV De Keien1.68
Hanna van Baast2004AV Attila1.68
8Nele van den Broek1997GAC Hilversum1.64
Iris de Ruiter1998AV 1923NM

 

Polsstokhoog Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslag
1Fleur van der Linden2001Prins Hendrik3.85
2Katharina Camminady2000NSAV `t Haasje3.70
3Clara Rentz1997Duitsland3.55
4Sanne Eekel1990GAC Hilversum3.40
Kristina Tergau2003PAC3.40
Saskia van der Boor2000Fortius3.40

 

Verspringen Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslagWind
1Nafissatou Thiam1994Belgie6.42+0.7
2Pauline Hondema2000AV Lycurgus6.25+0.3
3Lianne van Krieken1997Prins Hendrik6.14+0.7
4Auriana LAZRAQ1999Frankrijk6.07-1.0
5Joyce Schumacher2000AV 19235.96-0.1
6Carlijn ter Laak1997AC TION5.83+0.2
7Eva Bastmeijer1995Prins Hendrik5.81+0.5
8Lieke van den Brink1995AV Daventria 19065.67-1.7
9Lisa Cornelissen2000HAC3.85+1.2
10Annette Roozen1976U-Track3.67+1.4

 

Meerkamp Vrouwen
NaamGeb JaarClubUitslag
1Myke van de Wiel1997AV Sprint6012
2Melissa de Haan1997PAC5773
3Anne van de Wiel1997AV Sprint5744
4Michelle Oud1996AV Zaanland5699
5Sofie Dokter2002Groningen Atletiek5555
6Sophia Mulder2002AV `34 Apeldoorn5142
7Joyce van Welie2003PAC5088
8Sarah van Beilen2002Groningen Atletiek5042
Manon Schoop1999AV NOPDNF

Sponsoren

T-Meeting livestream
x