Deelnemerslijst
Deelnemers T-Meeting 2023
Deelnemers T-Meeting 2023. Wilt u toch afzien van deelname, neem dan contact op met afmelden@t-meeting.nl.
Update: 08:03 (29-05-2023) Deelnemerslijst via atletiek.nu
100 meter - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Israel Olatunde | Ierland | 10.17 | Toegelaten |
Elvis Afrifa | AV 1923 | 10.22 | Toegelaten |
Amlan Borgohain | India | 10.25 | Toegelaten |
Joris van Gool | AV Spiridon | 10.28 | Toegelaten |
Churandy Martina | Rotterdam Atletiek | 10.40 | Toegelaten |
Simon Verherstraeten | Belgie | 10.40 | Toegelaten |
Joseph Olalekan Ojewumi | Ierland | 10.44 | Toegelaten |
Mark Smyth | Ierland | 10.45 | Toegelaten |
Colin Doyle | Ierland | 10.48 | Toegelaten |
Timo Spiering | PAC | 10.53 | Toegelaten |
Godwin Acheampong | AV 1923 | 10.53 | Toegelaten |
Antoine Snyders | Belgie | 10.54 | Toegelaten |
Jordan Paquot | Belgie | 10.55 | Toegelaten |
Leon ten Klooster | AV PEC 1910 | 10.61 | Toegelaten |
Rendel Vermeulen | Belgie | 10.61 | Toegelaten |
Scott Gibson | Ierland | 10.61 | Toegelaten |
Nkemjika Onwumereh | Ierland | 10.62 | Toegelaten |
Rik Taam | AV Zaanland | 10.62 | Toegelaten |
Stefan Scholte | AV Haarlem | 10.66 | Toegelaten |
Conor Morey | Ierland | 10.67 | Toegelaten |
Dieter Bergs | Belgie | 10.74 | Toegelaten |
Ken Leunissen | AV Zuidwal | 10.74 | Toegelaten |
Michael Farrelly | Ierland | 10.80 | Toegelaten |
Jeffrey Stokkel | AV PEC 1910 | 10.85 | Toegelaten |
Camille Snyders | Belgie | 10.85 | Toegelaten |
Levi Hazes | AV 1923 | 10.87 | Toegelaten |
Sibren Reekers | Groningen Atletiek | 10.95 | Toegelaten |
Simon Essuman | Ierland | 10.95 | Toegelaten |
Janko Franjic | AV Sprint | 10.97 | Toegelaten |
Jan Roelof Veyer | AV NOP | 10.99 | Toegelaten |
Basit Oyebanji | Ierland | 10.99 | Toegelaten |
Wicher Nijkamp | Spado | 11.00 | Toegelaten |
Jeremiah October | Phanos | 11.02 | Toegelaten |
Jeff Tesselaar | AAC | 11.06 | Toegelaten |
Sam Versluijs | Spado | 11.06 | Toegelaten |
Sem Berger | CAV Energie | 11.08 | Toegelaten |
D'Sean Holaman | EAC De Sperwers | 11.09 | Toegelaten |
Jelen Franjic | AV Sprint | 11.11 | Toegelaten |
Bernhardt Fourie | Prins Hendrik | 11.14 | Toegelaten |
Denzel Seepersaud | CAV Energie | 11.16 | Toegelaten |
Zola Tchoubou | Belgie | 11.16 | Toegelaten |
Timo Brandehof | AV Haarlemmermeer | 11.17 | Toegelaten |
Ranki Oberoi IPC | Rotterdam Atletiek | 11.17 | Toegelaten |
Jesse van Heijningen | AV `34 Apeldoorn | 11.18 | Toegelaten |
Marinio Mac Andrew | AV Atos | 11.20 | Toegelaten |
Gabriel Niesen | Belgie | 11.20 | Toegelaten |
Adam Kalmen | Belgie | 11.21 | Toegelaten |
Leslie Van der Heyden | Eindhoven Atletiek | 11.22 | Toegelaten |
Igor Rutka | AV Zuidwal | 11.23 | Toegelaten |
Milo Zech Wallebroek | Leiden Atletiek | 11.24 | Toegelaten |
Bryan Duff | AV Sparta | 11.25 | Toegelaten |
Quan Keijsers | Altis | 11.28 | Toegelaten |
Rubin de Jong | Groningen Atletiek | 11.28 | Toegelaten |
Justin Brigitha | AV Attila | 11.29 | Toegelaten |
Guus Nijkamp | Spado | 11.30 | Toegelaten |
Robin van Opstal | AV Spirit Oud Beijerland | 11.30 | Toegelaten |
Kieran Elliott | Ierland | 11.32 | Toegelaten |
Toby Van Gastelen | Phanos | 11.32 | Toegelaten |
Endrick Moreno Corporan | Phanos | 11.36 | Toegelaten |
Henk-Jan Schaaphok | Groningen Atletiek | 11.37 | Toegelaten |
Joshua Ismail | CAV Energie | 11.38 | Toegelaten |
Rik Veldkamp | AV Daventria 1906 | 11.38 | Toegelaten |
Marnix van der Burg | Leiden Atletiek | 11.39 | Toegelaten |
Robert Hendriks | Leiden Atletiek | 11.45 | Toegelaten |
Valentijn Hoornaert | Belgie | 10.51 | Afgemeld |
Cedrych van der Graaff | CAV Energie | 10.63 | Afgemeld |
Jamie Sesay | Phanos | 10.69 | Afgemeld |
Jan Polman | Nijmegen Atletiek | 10.71 | Afgemeld |
Elgemar Laker | Rotterdam Atletiek | 10.93 | Afgemeld |
Tobias Hoogervorst | AV Lycurgus | 10.95 | Afgemeld |
Yoram Vriezen | GAC Hilversum | 10.96 | Afgemeld |
Boy Lorist | Eindhoven Atletiek | 10.97 | Afgemeld |
Waldy Lindeborg | Rotterdam Atletiek | 11.07 | Afgemeld |
Olav Donker | Prins Hendrik | 11.30 | Afgemeld |
Levi Vloet IPC | Nijmegen Atletiek | 11.53 | Afgemeld |
Bart Roth | U-Track | 11.82 | Afgemeld |
Victor Leung | AV `34 Apeldoorn | 14.29 | Afgemeld |
Shaquille Haverkamp | Rotterdam Atletiek | Afgemeld | |
Joseph Finnegan Murphy | Ierland | Afgemeld | |
Denzel Washington | Rotterdam Atletiek | 11.46 | Afgewezen |
Anton Hilhorst | AV Zuidwal | 11.48 | Afgewezen |
Sten Stein | AV Phoenix | 11.50 | Afgewezen |
Jairo Leeman | Nijmegen Atletiek | 11.53 | Afgewezen |
David Thommassen | AV Sprint | 11.55 | Afgewezen |
Kenan Turegun | AV Olympus `70 | 11.56 | Afgewezen |
Wyatt van Poelgeest | Cialfo | 11.59 | Afgewezen |
Milko Bos | Tempo AV | 11.62 | Afgewezen |
Rick Harmsen | Achterhoekse Sport Vereniging | 11.67 | Afgewezen |
Jarin Dijkgraaf | Cialfo | 11.71 | Afgewezen |
Derk Diemont | Phanos | 11.72 | Afgewezen |
Luke Linders | DAK | 11.74 | Afgewezen |
Renato Ignacio | Rotterdam Atletiek | 11.75 | Afgewezen |
Christiaan Pleijter | AV PEC 1910 | 11.77 | Afgewezen |
Eljahro Tyrone Philipsen | AV Feniks | 11.77 | Afgewezen |
Olaf van der Hidde | AV Atverni | 11.79 | Afgewezen |
Jaydee Matla | AC TION | 11.80 | Afgewezen |
Lloyd Leidsman | Atletiek Maastricht | 11.82 | Afgewezen |
Sander Kremer | AV Zuidwal | 11.83 | Afgewezen |
Richard van Delft | GAC Hilversum | 12.33 | Afgewezen |
Arris Van Deelen | Climax | 12.35 | Afgewezen |
Sjef Aertse | AV Attila | 13.14 | Afgewezen |
100 meter - vrouwen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Ajla Del Ponte | Zwitserland | 11.26 | Toegelaten |
Naomi Sedney | ARV Ilion | 11.36 | Toegelaten |
Leonie Van Vliet | Groningen Atletiek | 11.37 | Toegelaten |
Jyothi Yarraji | India | 11.45 | Toegelaten |
Demi van den Wildenberg | Eindhoven Atletiek | 11.61 | Toegelaten |
Sarah Leahy | Ierland | 11.74 | Toegelaten |
Mollie Oreilly | Ierland | 11.77 | Toegelaten |
Manon Depuydt | Belgie | 11.79 | Toegelaten |
Femke Nuijten | AV Haarlem | 11.85 | Toegelaten |
Ama Van Bussel | Haag Atletiek | 11.86 | Toegelaten |
Carlijn ter Laak | AC TION | 11.90 | Toegelaten |
Anne van de Wiel | AV Sprint | 11.94 | Toegelaten |
Ilse Hogeveen | AV Haarlemmermeer | 11.95 | Toegelaten |
Fréderique Post | Ciko `66 | 12.03 | Toegelaten |
Janna Doumpas | Eindhoven Atletiek | 12.06 | Toegelaten |
Julia Crins | PAC | 12.07 | Toegelaten |
Eefje Boons | AV Daventria 1906 | 12.07 | Toegelaten |
Isabel van den Berg | Phanos | 12.08 | Toegelaten |
Lieselotte Van Laere | Belgie | 12.11 | Toegelaten |
Lise Romijn | Prins Hendrik | 12.19 | Toegelaten |
Emy Guikema | Groningen Atletiek | 12.28 | Toegelaten |
Jessy Gravenbeek | PAC | 12.31 | Toegelaten |
Lisanne de Witte | AV Trias | 12.32 | Toegelaten |
Erin Taheny | Ierland | 12.34 | Toegelaten |
Lieke van den Brink | AV Daventria 1906 | 12.44 | Toegelaten |
Lotte Schrijver | Phanos | 12.51 | Toegelaten |
Lea Jurdzinski | Groningen Atletiek | 12.51 | Toegelaten |
Jessica Sluiter | Prins Hendrik | 12.54 | Toegelaten |
Noa Dhoré | GSAV Vitalis | 12.55 | Toegelaten |
Valerie Kanfak | Haag Atletiek | 12.56 | Toegelaten |
Femke Frijters | AV Sprint | 12.57 | Toegelaten |
Strea Ajise | Haag Atletiek | 12.58 | Toegelaten |
Elise Lauret | Marathon Pim Mulier | 12.58 | Toegelaten |
Mali Sadé Onyeike | AV 1923 | 12.62 | Toegelaten |
Daisy Hendriks | AV Feniks | 12.63 | Toegelaten |
Ilse Stok | CAV Energie | 12.63 | Toegelaten |
Anniek Nijhof | GSAV Vitalis | 12.69 | Toegelaten |
Cinsi Leerdam | CAV Energie | 12.69 | Toegelaten |
Birgit Olislagers | Atletiek Maastricht | 12.75 | Toegelaten |
Tara Yoro | AV 1923 | 12.83 | Toegelaten |
Ella De Bruijne | AV Atverni | 12.91 | Toegelaten |
Jamie Verweij | AV Statina | 12.99 | Toegelaten |
Luca D'hondt | Belgie | 13.11 | Toegelaten |
Jolien Stuijk | AV Attila | 13.14 | Toegelaten |
Laura Zwaan | Phanos | 13.18 | Toegelaten |
Rinke Blanksma | Nijmegen Atletiek | 13.35 | Toegelaten |
Charlotte Emanuel | AV 1923 | 13.37 | Toegelaten |
Chanel Derby | Leiden Atletiek | 13.43 | Toegelaten |
Liselot Bouman | Almere `81 | 13.60 | Toegelaten |
Charlotte Weyhenke | Nijmegen Atletiek | 14.00 | Toegelaten |
Elise Jocaille | Prins Hendrik | 14.31 | Toegelaten |
Tasa Jiya | AV Lycurgus | 11.33 | Afgemeld |
Nienke Meubermans | Prins Hendrik | 12.00 | Afgemeld |
Valéria Montijn | CAV Energie | 12.30 | Afgemeld |
Danielle Spek | AV `34 Apeldoorn | 12.36 | Afgemeld |
Megan de Ruiter | Phanos | 12.64 | Afgemeld |
Kris Oosterveld | AC TION | 12.76 | Afgemeld |
Jacqueline Drop-Pullens | U-Track | 12.86 | Afgemeld |
Milet Hoornaar | Fortius | 12.87 | Afgemeld |
110 meter horden (1e) - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Job Geerds | AV 1923 | 13.62 | Toegelaten |
Timme Koster | AV Trias | 13.65 | Toegelaten |
Koen Smet | Phanos | 13.66 | Toegelaten |
Elie Bacari | Belgie | 13.96 | Toegelaten |
Kenro Tohter | Phanos | 14.23 | Toegelaten |
Guus Nijkamp | Spado | 14.42 | Toegelaten |
Rik Taam | AV Zaanland | 14.45 | Toegelaten |
Sam Versluijs | Spado | 14.47 | Toegelaten |
Jeff Tesselaar | AAC | 14.54 | Toegelaten |
Owen Beuckens | AV NOP | 14.61 | Toegelaten |
Trystan de Weerdt | AAV `36 | 15.02 | Toegelaten |
Quinten Wormer | Haag Atletiek | 15.93 | Toegelaten |
Robin van Opstal | AV Spirit Oud Beijerland | 16.09 | Toegelaten |
Jolmer Siersma | AV Atos | 16.60 | Toegelaten |
Michael Obasuyi | Belgie | 13.56 | Afgemeld |
Wildcard | AV Attila | 13.84 | Afgemeld |
Wessel Boons | AV Daventria 1906 | 14.40 | Afgemeld |
110 meter horden (2e) - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Job Geerds | AV 1923 | 13.62 | Toegelaten |
Timme Koster | AV Trias | 13.65 | Toegelaten |
Koen Smet | Phanos | 13.66 | Toegelaten |
Elie Bacari | Belgie | 13.96 | Toegelaten |
Kenro Tohter | Phanos | 14.23 | Toegelaten |
Guus Nijkamp | Spado | 14.42 | Toegelaten |
Sam Versluijs | Spado | 14.47 | Toegelaten |
Trystan de Weerdt | AAV `36 | 15.02 | Toegelaten |
Quinten Wormer | Haag Atletiek | 15.93 | Toegelaten |
Robin van Opstal | AV Spirit Oud Beijerland | 16.09 | Toegelaten |
Jolmer Siersma | AV Atos | 16.60 | Toegelaten |
Wessel Boons | AV Daventria 1906 | 14.40 | Afgemeld |
110 meter horden (99,1cm) (1e) - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Joas van Hellemondt | Leiden Atletiek | 13.55 | Toegelaten |
Jamie Sesay | Phanos | 13.62 | Toegelaten |
Némo Rase | Belgie | 13.99 | Toegelaten |
Jared Broers | AV Hera | 14.29 | Toegelaten |
Jermaine Kleine | AC TION | 14.40 | Toegelaten |
Zeno Van Neygen | Belgie | 14.44 | Toegelaten |
Tim Pelkmans | AV Sprint | 14.60 | Toegelaten |
Milan Mesie | AV `34 Apeldoorn | 14.64 | Toegelaten |
Jory Davids | AC TION | 14.78 | Toegelaten |
Harm van den Berkmortel | Prins Hendrik | 15.31 | Toegelaten |
Niels Van Weesep | PAC | 15.37 | Afgemeld |
110 meter horden (99,1cm) (2e) - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Joas van Hellemondt | Leiden Atletiek | 13.55 | Toegelaten |
Jamie Sesay | Phanos | 13.62 | Toegelaten |
Némo Rase | Belgie | 13.99 | Toegelaten |
Jared Broers | AV Hera | 14.29 | Toegelaten |
Jermaine Kleine | AC TION | 14.40 | Toegelaten |
Zeno Van Neygen | Belgie | 14.44 | Toegelaten |
Milan Mesie | AV `34 Apeldoorn | 14.64 | Toegelaten |
Jory Davids | AC TION | 14.78 | Toegelaten |
Harm van den Berkmortel | Prins Hendrik | 15.31 | Toegelaten |
110 meter horden (91,4cm) (1e) - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Martin De Greef | Belgie | 14.07 | Toegelaten |
Kenan Turegun | AV Olympus `70 | 14.63 | Toegelaten |
Jim Putter | AV Sprint | 14.87 | Toegelaten |
Eljahro Tyrone Philipsen | AV Feniks | 15.12 | Toegelaten |
Jonathan van Lien | Zeewolde Atletiek | 15.56 | Toegelaten |
110 meter horden (91,4cm) (2e) - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|
100 meter horden (1e) - vrouwen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Jyothi Yarraji | India | 12.82 | Toegelaten |
Sapna Kumari | India | 13.26 | Toegelaten |
Myke van de Wiel | AV Sprint | 13.54 | Toegelaten |
Angel Agwazie | Belgie | 13.57 | Toegelaten |
Lynn Beck | Belgie | 13.66 | Toegelaten |
Miro Vlasman | Phanos | 13.91 | Toegelaten |
Mira Groot | Haag Atletiek | 14.01 | Toegelaten |
Niamh O'Neill | Ierland | 14.06 | Toegelaten |
Nadine Broersen | AV Sprint | 14.14 | Toegelaten |
Britt Marijnissen | AV Sprint | 14.49 | Toegelaten |
Sabrina Cruden | AV Heerenveen | 14.71 | Toegelaten |
Joyce van Welie | Haag Atletiek | 14.71 | Toegelaten |
Franka Blok | Rotterdam Atletiek | 14.75 | Toegelaten |
Carlijn ter Laak | AC TION | 15.48 | Toegelaten |
Joan Hardon | AC TION | 15.87 | Toegelaten |
Wildcard | AV Attila | 12.93 | Afgemeld |
Eefje Boons | AV Daventria 1906 | 13.47 | Afgemeld |
Hanna van Baast | AV Attila | 14.52 | Afgemeld |
Fenna Achterberg | Ciko `66 | 14.78 | Afgemeld |
Julia Jongejeugd | AV Hera | 15.50 | Afgemeld |
100 meter horden (2e) - vrouwen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Sapna Kumari | India | 13.26 | Toegelaten |
Angel Agwazie | Belgie | 13.57 | Toegelaten |
Lynn Beck | Belgie | 13.66 | Toegelaten |
Miro Vlasman | Phanos | 13.91 | Toegelaten |
Mira Groot | Haag Atletiek | 14.01 | Toegelaten |
Niamh O'Neill | Ierland | 14.06 | Toegelaten |
Franka Blok | Rotterdam Atletiek | 14.75 | Toegelaten |
Joan Hardon | AC TION | 15.87 | Toegelaten |
Benedicte Kimwanga | AV Sprint | 16.08 | Toegelaten |
Jyothi Yarraji | India | 12.82 | Afgemeld |
Yvonne van Keijsteren | Nijmegen Atletiek | 21.23 | Afgemeld |
100 meter horden (76,2cm) (1e) - vrouwen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Camille Sonneville | Belgie | 13.72 | Toegelaten |
Lana Broers | AV Hera | 14.58 | Toegelaten |
Charlotte Buwalda | Phanos | 14.69 | Toegelaten |
Nikita Vissers | AV Atverni | 14.72 | Toegelaten |
Andrea Stojanovic | GAC Hilversum | 14.86 | Toegelaten |
Esmee Stok | CAV Energie | 15.01 | Toegelaten |
Faye Hardon | AC TION | 15.31 | Toegelaten |
Nikki Mulder | AC TION | 15.65 | Toegelaten |
100 meter horden (76,2cm) (2e) - vrouwen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Camille Sonneville | Belgie | 13.72 | Toegelaten |
Lana Broers | AV Hera | 14.58 | Toegelaten |
Charlotte Buwalda | Phanos | 14.69 | Toegelaten |
Nikita Vissers | AV Atverni | 14.72 | Toegelaten |
Faye Hardon | AC TION | 15.31 | Toegelaten |
Luca D'hondt | Belgie | 15.57 | Toegelaten |
200 meter - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Amlan Borgohain | India | 20.52 | Toegelaten |
Xavi Mo-Ajok | Rotterdam Atletiek | 20.59 | Toegelaten |
Mark Smyth | Ierland | 20.70 | Toegelaten |
Joris van Gool | AV Spiridon | 20.76 | Toegelaten |
Christian Iguacel | Belgie | 21.04 | Toegelaten |
Cédric Fini | Rotterdam Atletiek | 21.10 | Toegelaten |
Antoine Snyders | Belgie | 21.24 | Toegelaten |
Mika Brouwer | AV Hera | 21.31 | Toegelaten |
Nsikak Ekpo | Haag Atletiek | 21.33 | Toegelaten |
Colin Doyle | Ierland | 21.39 | Toegelaten |
Timo Spiering | PAC | 21.43 | Toegelaten |
Keenan Blake | Phanos | 21.46 | Toegelaten |
Stefan Scholte | AV Haarlem | 21.54 | Toegelaten |
Ken Leunissen | AV Zuidwal | 21.64 | Toegelaten |
Jan Polman | Nijmegen Atletiek | 21.65 | Toegelaten |
Mateusz Lewandowski | Duitsland | 21.69 | Toegelaten |
Camille Snyders | Belgie | 21.73 | Toegelaten |
Godwin Acheampong | AV 1923 | 21.74 | Toegelaten |
Levi Hazes | AV 1923 | 21.77 | Toegelaten |
Michael Farrelly | Ierland | 21.77 | Toegelaten |
Jonas Phijffers | AV `34 Apeldoorn | 21.88 | Toegelaten |
Sawa Bezelev | AV Athlos | 22.10 | Toegelaten |
Timo Brandehof | AV Haarlemmermeer | 22.13 | Toegelaten |
Anthony Rasmijn | Rotterdam Atletiek | 22.19 | Toegelaten |
Simon Baerts | Belgie | 22.20 | Toegelaten |
Mark Roosien | AV Hylas | 22.23 | Toegelaten |
Jeffrey Stokkel | AV PEC 1910 | 22.26 | Toegelaten |
D'Sean Holaman | EAC De Sperwers | 22.29 | Toegelaten |
Jeremiah October | Phanos | 22.32 | Toegelaten |
Endrick Moreno Corporan | Phanos | 22.39 | Toegelaten |
Sibren Reekers | Groningen Atletiek | 22.46 | Toegelaten |
Damano Jeffry | Almere `81 | 22.60 | Toegelaten |
Bernhardt Fourie | Prins Hendrik | 22.64 | Toegelaten |
Leslie Van der Heyden | Eindhoven Atletiek | 22.70 | Toegelaten |
Sem Berger | CAV Energie | 22.72 | Toegelaten |
Marinio Mac Andrew | AV Atos | 22.73 | Toegelaten |
Toby Van Gastelen | Phanos | 22.74 | Toegelaten |
Bryan Duff | AV Sparta | 22.79 | Toegelaten |
Henk-Jan Schaaphok | Groningen Atletiek | 22.82 | Toegelaten |
Robert Hendriks | Leiden Atletiek | 22.89 | Toegelaten |
Rubin de Jong | Groningen Atletiek | 22.90 | Toegelaten |
Milo Zech Wallebroek | Leiden Atletiek | 22.92 | Toegelaten |
Marnix van der Burg | Leiden Atletiek | 22.96 | Toegelaten |
Rik Veldkamp | AV Daventria 1906 | 23.03 | Toegelaten |
Wicher Nijkamp | Spado | 23.03 | Toegelaten |
Milko Bos | Tempo AV | 23.18 | Toegelaten |
Denzel Seepersaud | CAV Energie | 23.19 | Toegelaten |
Rens de Graauw | Prins Hendrik | 23.28 | Toegelaten |
Jory Davids | AC TION | 23.29 | Toegelaten |
David Thommassen | AV Sprint | 23.33 | Toegelaten |
Rick Harmsen | Achterhoekse Sport Vereniging | 23.50 | Toegelaten |
Anton Hilhorst | AV Zuidwal | 23.50 | Toegelaten |
Renato Ignacio | Rotterdam Atletiek | 23.57 | Toegelaten |
Jaydee Matla | AC TION | 23.59 | Toegelaten |
Wyatt van Poelgeest | Cialfo | 23.61 | Toegelaten |
Jarin Dijkgraaf | Cialfo | 23.63 | Toegelaten |
Netanel Dorothea | AV Sparta | 21.47 | Afgemeld |
Boy Lorist | Eindhoven Atletiek | 21.54 | Afgemeld |
Elgemar Laker | Rotterdam Atletiek | 21.80 | Afgemeld |
Tobias Hoogervorst | AV Lycurgus | 22.19 | Afgemeld |
Jesse van Heijningen | AV `34 Apeldoorn | 22.49 | Afgemeld |
Olav Donker | Prins Hendrik | 22.84 | Afgemeld |
Levi Vloet IPC | Nijmegen Atletiek | 23.15 | Afgemeld |
Eljahro Tyrone Philipsen | AV Feniks | 23.34 | Afgemeld |
Quan Keijsers | Altis | 23.70 | Afgemeld |
Bart Roth | U-Track | 24.22 | Afgemeld |
Victor Leung | AV `34 Apeldoorn | 29.75 | Afgemeld |
Christiaan Pleijter | AV PEC 1910 | 23.70 | Afgewezen |
Derk Diemont | Phanos | 23.82 | Afgewezen |
Sander Kremer | AV Zuidwal | 24.02 | Afgewezen |
Bas Jubels | AV Phoenix | 24.49 | Afgewezen |
Dieter Stolzenbach | Prins Hendrik | 24.59 | Afgewezen |
Richard van Delft | GAC Hilversum | 25.29 | Afgewezen |
Sjef Aertse | AV Attila | 26.06 | Afgewezen |
200 meter - vrouwen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Leonie Van Vliet | Groningen Atletiek | 23.09 | Toegelaten |
Naomi Sedney | ARV Ilion | 23.80 | Toegelaten |
Lisanne de Witte | AV Trias | 23.86 | Toegelaten |
Anne van de Wiel | AV Sprint | 24.02 | Toegelaten |
Britt de Blaauw | PAC | 24.34 | Toegelaten |
Isabel van den Berg | Phanos | 24.51 | Toegelaten |
Fréderique Post | Ciko `66 | 24.58 | Toegelaten |
Femke Nuijten | AV Haarlem | 24.61 | Toegelaten |
Lieselotte Van Laere | Belgie | 24.71 | Toegelaten |
Madelief Van Leur | Altis | 24.73 | Toegelaten |
Ruby Jansen | AC TION | 24.77 | Toegelaten |
Ilse Hogeveen | AV Haarlemmermeer | 24.79 | Toegelaten |
Maud van Sintmaartensdijk | CAV Energie | 24.98 | Toegelaten |
Janna Doumpas | Eindhoven Atletiek | 25.14 | Toegelaten |
Lise Romijn | Prins Hendrik | 25.23 | Toegelaten |
Nikita Vissers | AV Atverni | 25.29 | Toegelaten |
Romy Dannenburg | AV Lycurgus | 25.34 | Toegelaten |
Noa Dhoré | GSAV Vitalis | 25.47 | Toegelaten |
Femke Frijters | AV Sprint | 25.50 | Toegelaten |
Anniek Nijhof | GSAV Vitalis | 25.51 | Toegelaten |
Emy Guikema | Groningen Atletiek | 25.59 | Toegelaten |
Jana Horemans | Belgie | 25.62 | Toegelaten |
Lotte Schrijver | Phanos | 25.76 | Toegelaten |
Jessica Sluiter | Prins Hendrik | 25.78 | Toegelaten |
Erin Taheny | Ierland | 25.81 | Toegelaten |
Britt Marijnissen | AV Sprint | 25.81 | Toegelaten |
Kris Oosterveld | AC TION | 25.93 | Toegelaten |
Lieke van den Brink | AV Daventria 1906 | 25.94 | Toegelaten |
Mali Sadé Onyeike | AV 1923 | 26.02 | Toegelaten |
Julia Jongejeugd | AV Hera | 26.27 | Toegelaten |
Ella De Bruijne | AV Atverni | 26.31 | Toegelaten |
Eleanor Musil | Phanos | 26.33 | Toegelaten |
Lea Jurdzinski | Groningen Atletiek | 26.44 | Toegelaten |
Strea Ajise | Haag Atletiek | 26.69 | Toegelaten |
Jamie Verweij | AV Statina | 26.71 | Toegelaten |
Yoni Bas | AV Castricum | 26.85 | Toegelaten |
Sophie de Groot | NSAV `t Haasje | 27.09 | Toegelaten |
Daisy Hendriks | AV Feniks | 27.15 | Toegelaten |
Laura Zwaan | Phanos | 27.24 | Toegelaten |
Daniek Meijer | Prins Hendrik | 27.38 | Toegelaten |
Valerie Kanfak | Haag Atletiek | 27.52 | Toegelaten |
Chanel Derby | Leiden Atletiek | 27.55 | Toegelaten |
Joanne Schaap | Prins Hendrik | 27.64 | Toegelaten |
Evita Smeeing | Altis | 27.81 | Toegelaten |
Nikki Mulder | AC TION | 28.46 | Toegelaten |
Charlotte Weyhenke | Nijmegen Atletiek | 29.75 | Toegelaten |
Bente De Jong | AC TION | 31.26 | Toegelaten |
Yvonne van Keijsteren | Nijmegen Atletiek | 33.03 | Toegelaten |
Tasa Jiya | AV Lycurgus | 22.95 | Afgemeld |
Wildcard | AV Attila | 23.83 | Afgemeld |
Valéria Montijn | CAV Energie | 24.73 | Afgemeld |
Nienke Meubermans | Prins Hendrik | 25.24 | Afgemeld |
Megan de Ruiter | Phanos | 26.18 | Afgemeld |
Jacqueline Drop-Pullens | U-Track | 26.75 | Afgemeld |
400 meter - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Sampierre Gomez | Haag Atletiek | 47.63 | Toegelaten |
Bram van der Jagt | AV 1923 | 47.78 | Toegelaten |
Keenan Blake | Phanos | 47.80 | Toegelaten |
Juno Schuwer | Eindhoven Atletiek | 47.90 | Toegelaten |
Boris Hoogervorst | KAV Holland | 48.10 | Toegelaten |
Mohammed Afsal Pulikkalakath | India | 48.22 | Toegelaten |
Igor Rutka | AV Zuidwal | 48.24 | Toegelaten |
Quinten van Ommen | AV Unitas | 48.44 | Toegelaten |
Mark Roosien | AV Hylas | 48.81 | Toegelaten |
Sawa Bezelev | AV Athlos | 48.92 | Toegelaten |
Bart Boutsen | Belgie | 48.95 | Toegelaten |
Max van der Lugt | AV 1923 | 49.00 | Toegelaten |
Ludo Van Nieuwenhuizen | AAC | 49.03 | Toegelaten |
Abdulaziz Qarainais | Koeweit | 49.08 | Toegelaten |
Roeland Heitkönig | AV Haarlem | 49.08 | Toegelaten |
Anthony Rasmijn | Rotterdam Atletiek | 49.37 | Toegelaten |
Yair Van Harmelen | AV Feniks | 49.51 | Toegelaten |
Laurens Jordense | GAC Hilversum | 49.63 | Toegelaten |
Thijs Heemskerk | AKU | 49.67 | Toegelaten |
Beer Harms | Phanos | 49.75 | Toegelaten |
Robin Boersma | AV NOP | 49.84 | Toegelaten |
Yohahnnes Hiensch | Phanos | 49.85 | Toegelaten |
Djalil Pater | Groningen Atletiek | 50.03 | Toegelaten |
Ole van der Horst | Eindhoven Atletiek | 50.32 | Toegelaten |
Quinten van Delft | AV Hollandia | 50.41 | Toegelaten |
Robin Hartmans | Atletiek Maastricht | 50.62 | Toegelaten |
Jack Abernethy | Eindhoven Atletiek | 50.67 | Toegelaten |
Rikkert van Rhee | CAV Energie | 50.89 | Toegelaten |
Sten Stein | AV Phoenix | 50.93 | Toegelaten |
Luca Dooper | Tempo AV | 51.42 | Toegelaten |
Raúl van Harmelen | AV Feniks | 51.66 | Toegelaten |
Seppe Horemans | Belgie | 51.66 | Toegelaten |
Wildcard | AV Attila | 46.69 | Afgemeld |
Mathijs van Wessel | Tempo AV | 48.57 | Afgemeld |
Endrick Moreno Corporan | Phanos | 48.96 | Afgemeld |
Raven Huiberts | Phanos | 49.42 | Afgemeld |
Toby Van Gastelen | Phanos | 49.56 | Afgemeld |
Florian Van der Dussen | AV Impala | 49.66 | Afgemeld |
Ruben Panken | Tempo AV | 51.37 | Afgemeld |
Waldy Lindeborg | Rotterdam Atletiek | 51.77 | Afgemeld |
Tim Olsthoorn | Ciko `66 | 52.43 | Afgemeld |
Aaron Tierney Smith | Ierland | Afgemeld | |
Royce Zaadnoordijk | Leiden Atletiek | 51.75 | Afgewezen |
Stijn Jorissen | Prins Hendrik | 51.84 | Afgewezen |
Beau van Balen | Rotterdam Atletiek | 52.20 | Afgewezen |
Ishan Baidjoe | PAC | 52.38 | Afgewezen |
Xander Feijen | Groningen Atletiek | 52.40 | Afgewezen |
Olaf van der Hidde | AV Atverni | 52.94 | Afgewezen |
Joris Petterson | Eindhoven Atletiek | 53.00 | Afgewezen |
Toine van Beckhoven | AV Attila | 53.02 | Afgewezen |
Elwin den Breejen | AV Phoenix | 53.66 | Afgewezen |
Arris Van Deelen | Climax | 54.53 | Afgewezen |
Bas Jubels | AV Phoenix | 54.67 | Afgewezen |
Hend de Jager | AV Statina | 55.56 | Afgewezen |
Merhawi Brhane | PAC | 1:02.15 | Afgewezen |
400 meter - vrouwen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Andrea Bouma | AV De Spartaan | 52.73 | Toegelaten |
Laura De Witte | AV Trias | 53.31 | Toegelaten |
Britt de Blaauw | PAC | 54.53 | Toegelaten |
Priscilla van Oorschot | AAC | 54.85 | Toegelaten |
Femke Been | Phanos | 56.39 | Toegelaten |
Christel Heuseveldt | Climax | 57.67 | Toegelaten |
Noortje Huitema | Groningen Atletiek | 58.12 | Toegelaten |
Maud van Beest | AAV `36 | 58.67 | Toegelaten |
Britt Roos | Phanos | 59.41 | Toegelaten |
Evy Spierings | Prins Hendrik | 59.85 | Toegelaten |
Liselot Smolders | Belgie | 1:00.21 | Toegelaten |
Juul Schuit | AV Castricum | 1:00.50 | Toegelaten |
Anneke Kootstra | AV Impala | 1:00.62 | Toegelaten |
Ijke Mourits | AV Trias | 1:00.66 | Toegelaten |
Sara Perea Osuna | AV Attila | 1:01.13 | Toegelaten |
Pipp Pauzenga | AV Castricum | 1:01.66 | Toegelaten |
Naëll Huijsmans | Isala `96 | 1:01.76 | Toegelaten |
Daniek Meijer | Prins Hendrik | 1:02.66 | Toegelaten |
Liselot Bouman | Almere `81 | 1:03.89 | Toegelaten |
Julynn Huijsmans | Isala `96 | 1:04.80 | Toegelaten |
Rosita Milani | PAC | 1:06.79 | Toegelaten |
Ilse Werners | Prins Hendrik | 1:09.46 | Toegelaten |
Wildcard | AV Attila | 53.21 | Afgemeld |
Lena Kater | AV PEC 1910 | 54.77 | Afgemeld |
Hedda van Dort | Haag Atletiek | 58.16 | Afgemeld |
Lois de la Mar | AV 1923 | 58.46 | Afgemeld |
Jackie Vissers | AV Atverni | 59.50 | Afgemeld |
400 meter horden - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Mimoun ABDOUL WAHAB | Belgie | 50.20 | Toegelaten |
Sep de Jong | AV `34 Apeldoorn | 53.71 | Toegelaten |
Viggo Tijbosch | Prins Hendrik | 54.87 | Toegelaten |
Wouter Konijn | AV Lycurgus | 54.94 | Toegelaten |
Lucas van Schaffelaar | AV 1923 | 56.33 | Toegelaten |
Quintin Janse | Tempo AV | 56.85 | Toegelaten |
Dinand Tukker | Typhoon | 57.10 | Toegelaten |
Niels van Deurzen | AV Spirit Oud Beijerland | 57.95 | Toegelaten |
Ralph de Maat | AV Scheldesport | 58.48 | Toegelaten |
Leon Tukker | Nijmegen Atletiek | 58.86 | Toegelaten |
Raúl van Harmelen | AV Feniks | 59.96 | Toegelaten |
Thimo Henraat | AV Feniks | 59.98 | Toegelaten |
Wildcard | AV Attila | 51.09 | Afgemeld |
Binne Brok | Tempo AV | 51.26 | Afgemeld |
Toine van Beckhoven | AV Attila | 55.99 | Afgemeld |
400 meter horden - vrouwen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Ashley Boldewijn | AV Feniks | 59.36 | Toegelaten |
Maud van Sintmaartensdijk | CAV Energie | 59.93 | Toegelaten |
Romy Dannenburg | AV Lycurgus | 1:00.31 | Toegelaten |
Floortje Tromp | AAV `36 | 1:00.80 | Toegelaten |
Janna van Burik | Haag Atletiek | 1:01.26 | Toegelaten |
Abigail Noruwa | Altis | 1:01.36 | Toegelaten |
Zoë Van Gils | PAC | 1:01.38 | Toegelaten |
Vera Feitsma | Nijmegen Atletiek | 1:04.39 | Toegelaten |
Aurelia Davis | AV Sprint | 1:07.48 | Toegelaten |
Roos van Dijk | AV 1923 | 1:08.91 | Toegelaten |
Wildcard | AV Attila | 56.88 | Afgemeld |
Mare Versluis | AV De Liemers | 1:05.06 | Afgemeld |
Eefje Swinkels- van Mourik | HAC | 1:05.65 | Afgemeld |
Pouke Van Dijk | Lopersgroep Deurne | 1:06.81 | Afgemeld |
Annemiek van Iersel | Prins Hendrik | 1:07.39 | Afgemeld |
Joan Hardon | AC TION | 1:09.69 | Afgemeld |
Stine Nuijen | Leiden Atletiek | 1:13.92 | Afgemeld |
Maureen van de Brug | Fortius | 1:15.09 | Afgemeld |
Hinkstapspringen - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Navaro doulany Aboikonie | Leiden Atletiek | 15.95 | Toegelaten |
Alexander Soethout | AAC | 15.26 | Toegelaten |
Daan Hoomoedt | PAC | 15.07 | Toegelaten |
Gregory Geerts | Belgie | 14.67 | Toegelaten |
Thomas Ticheloven | AV Lycurgus | 14.57 | Toegelaten |
Désiré KINGUNZA | Belgie | 14.57 | Toegelaten |
Emilson Martínez | Leiden Atletiek | 14.35 | Toegelaten |
Joshua Record | AV 1923 | 14.29 | Toegelaten |
Tommy Soumahoro | Belgie | 14.24 | Toegelaten |
Daniel Yetman | Canada | 14.09 | Toegelaten |
Loïc Basség | Belgie | 13.82 | Toegelaten |
Jelle van der Zon | AV De Spartaan | 13.76 | Toegelaten |
Wildcard | AV Attila | 15.95 | Afgemeld |
Lucca Goossens | Belgie | 13.56 | Afgewezen |
Terrence Linger | AV Feniks | 12.74 | Afgewezen |
Mark Vermeulen | AV Atos | 12.71 | Afgewezen |
Hinkstapspringen - vrouwen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Maureen Herremans | Prins Hendrik | 13.21 | Toegelaten |
Danielle Spek | AV `34 Apeldoorn | 12.70 | Toegelaten |
Ilona Masson | Belgie | 12.69 | Toegelaten |
Kellynsia Leerdam | AAC | 12.48 | Toegelaten |
Femke Jonker | AV Hera | 12.19 | Toegelaten |
Florence Amon | Belgie | 12.12 | Toegelaten |
Victoria Mihaylova | Belgie | 11.84 | Toegelaten |
Margot Delbare | Belgie | 11.84 | Toegelaten |
Lidianne Smits | AV Unitas | 11.36 | Toegelaten |
Jana Horemans | Belgie | 11.20 | Toegelaten |
Sophie de Groot | NSAV `t Haasje | 11.14 | Toegelaten |
Carlijn ter Laak | AC TION | 11.12 | Toegelaten |
Wildcard | AV Attila | 12.96 | Afgemeld |
Louise Taatgen | Groningen Atletiek | 12.15 | Afgemeld |
Patricia Jacott - Krolis | Rotterdam Atletiek | 11.71 | Afgemeld |
Stine Nuijen | Leiden Atletiek | 10.56 | Afgemeld |
Vera Weijer | Nijmegen Atletiek | 10.73 | Afgewezen |
Andrea Stojanovic | GAC Hilversum | 9.79 | Afgewezen |
Hoogspringen - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Martin Lefevre | Haag Atletiek | 2.06 | Toegelaten |
Sven van Merode | Spado | 2.05 | Toegelaten |
Wuill Vrolijk | Rotterdam Atletiek | 2.05 | Toegelaten |
Jelmer van Diepen | AV Lycurgus | 2.00 | Toegelaten |
Jiby Diop | AV 1923 | 1.95 | Toegelaten |
Michiel de Kwaasteniet | AV Spirit Oud Beijerland | 1.95 | Toegelaten |
Mathijs Van Os | AV Attila | 1.95 | Toegelaten |
Stijn van der Waal | AV Passaat | 1.91 | Toegelaten |
Tim Pelkmans | AV Sprint | 1.91 | Toegelaten |
Marijn de Wit | AV Spirit Oud Beijerland | 1.87 | Toegelaten |
Aaron Bos | Zeewolde Atletiek | 1.87 | Toegelaten |
Wildcard | AV Attila | 2.13 | Afgemeld |
Tijmen van Hal | Prins Hendrik | 2.03 | Afgemeld |
Hoogspringen - vrouwen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Glenka Antonia | Nederland | 1.85 | Toegelaten |
Nina Borger | AV Unitas | 1.82 | Toegelaten |
Anne Bisschop | Voorne Atletiek | 1.72 | Toegelaten |
Joyce van Welie | Haag Atletiek | 1.66 | Toegelaten |
Hanna van Baast | AV Attila | 1.66 | Toegelaten |
Elise Jocaille | Prins Hendrik | 1.65 | Toegelaten |
Myke van de Wiel | AV Sprint | 1.65 | Toegelaten |
Imke Hanssen | Nijmegen Atletiek | 1.65 | Toegelaten |
Bente De Jong | AC TION | 1.47 | Toegelaten |
Sara Perea Osuna | AV Attila | 1.46 | Toegelaten |
Merel Maes | Belgie | 1.92 | Afgemeld |
Wildcard | AV Attila | 1.82 | Afgemeld |
Nikki Mulder | AC TION | 1.66 | Afgemeld |
Fenna Achterberg | Ciko `66 | 1.63 | Afgemeld |
Jolien Stuijk | AV Attila | 1.45 | Afgewezen |
Polsstokhoog - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Robin Bodart | Belgie | 5.40 | Toegelaten |
Evgeni Enev | Bulgarije | 5.32 | Toegelaten |
Jip Haest | Spado | 5.00 | Toegelaten |
Ylio Philtjens | Belgie | 4.95 | Toegelaten |
Sam Kranse | Rotterdam Atletiek | 4.90 | Toegelaten |
Bjorn Sloot | Prins Hendrik | 4.81 | Toegelaten |
André Stollewerk | Duitsland | 4.80 | Toegelaten |
Sam Zijlmans | AV Sprint | 4.75 | Toegelaten |
Dylan Langeveld | AV Lycurgus | 4.70 | Toegelaten |
Stan Does | Leiden Atletiek | 4.60 | Toegelaten |
Alex van der Voort | ARV Ilion | 4.45 | Toegelaten |
Olario Kartodimedjo | ARV Ilion | 4.30 | Toegelaten |
Wildcard | AV Attila | 5.55 | Afgemeld |
Yoram Vriezen | GAC Hilversum | 4.71 | Afgemeld |
Jeff Tesselaar | AAC | 4.50 | Afgemeld |
Polsstokhoog - vrouwen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Clara Rentz | Duitsland | 4.27 | Toegelaten |
Karlijn Schouten | Rotterdam Atletiek | 4.21 | Toegelaten |
Fleur Hooyberghs | Belgie | 4.16 | Toegelaten |
Sanne Rombouts | AAV `36 | 4.02 | Toegelaten |
Sanne Eekel | GAC Hilversum | 3.95 | Toegelaten |
Marijn Kieft | AAV `36 | 3.92 | Toegelaten |
Noga Piepenbroek | ARV Ilion | 3.90 | Toegelaten |
Kristina Tergau | PAC | 3.80 | Toegelaten |
Saskia van der Boor | ARV Ilion | 3.75 | Toegelaten |
Elise de Jong | PAC | 3.75 | Toegelaten |
Fleurine van Beek | Haag Atletiek | 3.70 | Toegelaten |
Maria Kapusheva | ARV Ilion | 3.62 | Toegelaten |
Wildcard | AV Attila | 4.45 | Afgemeld |
Marijke Wijnmaalen | Phanos | 4.15 | Afgemeld |
Katharina Camminady | Nijmegen Atletiek | 4.10 | Afgemeld |
Kyani Joosten | Belgie | 3.88 | Afgemeld |
Inge Gijsman | Leiden Atletiek | 3.50 | Afgewezen |
Elise Lauret | Marathon Pim Mulier | 3.50 | Afgewezen |
Maja Bertling | Duitsland | 3.45 | Afgewezen |
Annemieke Dunnink | AV Phoenix | 3.21 | Afgewezen |
Verspringen - mannen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Damian Felter | PAC | 7.75 | Toegelaten |
David Cairo | Phanos | 7.66 | Toegelaten |
Jan Janssen | Prins Hendrik | 7.47 | Toegelaten |
Björn De decker | Belgie | 7.32 | Toegelaten |
Rik Taam | AV Zaanland | 7.29 | Toegelaten |
Melle van der Stoel | AV `34 Apeldoorn | 7.14 | Toegelaten |
Jory Davids | AC TION | 7.01 | Toegelaten |
Thierry Belt | Altis | 6.97 | Toegelaten |
Tim Klein | AV Sprint | 6.97 | Toegelaten |
Lucca Goossens | Belgie | 6.63 | Toegelaten |
Dieter Stolzenbach | Prins Hendrik | 6.61 | Toegelaten |
Roel Teeling | AV De Spartaan | 6.52 | Toegelaten |
Rens de Graauw | Prins Hendrik | 6.50 | Toegelaten |
Eljahro Tyrone Philipsen | AV Feniks | 6.30 | Toegelaten |
Wildcard | AV Attila | 7.66 | Afgemeld |
Sjoerd Pastoor | AV Sprint | 7.66 | Afgemeld |
Fabian Biondina | Spado | 7.65 | Afgemeld |
Owen Beuckens | AV NOP | 7.22 | Afgemeld |
Julian de Leeuw | AV Sprint | 7.12 | Afgemeld |
Ranki Oberoi IPC | Rotterdam Atletiek | 7.03 | Afgemeld |
David Thommassen | AV Sprint | 6.07 | Afgemeld |
Verspringen - vrouwen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Eva Bastmeijer | Prins Hendrik | 6.21 | Toegelaten |
Bente van der Stoel | AV `34 Apeldoorn | 6.15 | Toegelaten |
Tara Yoro | AV 1923 | 6.07 | Toegelaten |
Nadine Broersen | AV Sprint | 6.04 | Toegelaten |
Ronja Frei | Duitsland | 6.03 | Toegelaten |
Julia Crins | PAC | 6.03 | Toegelaten |
Carlijn ter Laak | AC TION | 5.83 | Toegelaten |
Ruby Jansen | AC TION | 5.81 | Toegelaten |
Sabrina Cruden | AV Heerenveen | 5.61 | Toegelaten |
Joyce van Welie | Haag Atletiek | 5.60 | Toegelaten |
Elise Debrock | Belgie | 5.47 | Toegelaten |
Kris Oosterveld | AC TION | 5.44 | Toegelaten |
Andrea Stojanovic | GAC Hilversum | 5.32 | Toegelaten |
Salima Rozema IPC | Groningen Atletiek | 5.26 | Toegelaten |
Wildcard | AV Attila | 6.42 | Afgemeld |
Maureen Herremans | Prins Hendrik | 6.22 | Afgemeld |
Enie Dangelmaier | LAZ Rhede | 6.03 | Afgemeld |
Nynke van den Heuvel | AAC | 5.83 | Afgemeld |
Ilse Kuijf | ARV Ilion | 5.73 | Afgemeld |
Fenna Achterberg | Ciko `66 | 5.54 | Afgemeld |
Jo-Ann Piqué | AV Feniks | 4.76 | Afgemeld |
Vera Weijer | Nijmegen Atletiek | 5.19 | Afgewezen |
600 meter - pupillen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Vincent Kamali Sarvestani | Eindhoven Atletiek | 2:15.75 | Toegelaten |
Finnley Van der Kuur | Eindhoven Atletiek | 3:21.30 | Toegelaten |
1000 meter - pupillen
Naam | Club | PB | Status |
---|---|---|---|
Thom Pelkmans | AV Sprint | 3:07.41 | Toegelaten |
Eline Pelkmans | AV Sprint | 3:21.36 | Toegelaten |
Dex Scheepers | Atletiekvereniging ATH | 3:43.50 | Toegelaten |
Casper Deij | AV Generaal Michaelis | 4:33.40 | Toegelaten |
Lisa Deij | AV Generaal Michaelis | 4:57.70 | Toegelaten |
Vera Deij | AV Generaal Michaelis | Toegelaten | |
Ayla Bernards | AV Attila | Toegelaten | |
Celine Struijvé | AV Cifla | 3:16.83 | Afgemeld |