Deelnemerslijst

Voorlopige deelnemers T-Meeting 2022


Voorlopige deelnemers T-Meeting 2022. Wilt u toch afzien van deelname, neem dan contact op met afmelden@t-meeting.nl.


Update: 06:02 (vandaag) Deelnemerslijst via atletiek.nu


100 meter - mannen

 

Naam Club PB Status
Wild CardAV Attila10.29
Solomon BockarieHaag Atletiek10.30
Christopher GariaRotterdam Atletiek10.34
Israel OlatundeIerland10.35
Elvis AfrifaAV 192310.48
Alagie SonkoAAC10.48
Jordan PaquotBelgie10.51
Riq de WitEindhoven Atletiek10.57
Yoran DeschepperBelgie10.57
Joseph Olalekan OjewumiIerland10.63
Nsikak EkpoHaag Atletiek10.63
Timo SpieringPAC10.64
Rendel VermeulenBelgie10.68
Jan PolmanNijmegen Atletiek10.71
Simon VerherstraetenBelgie10.73
Dieter BergsBelgie10.74
Cédric FiniAV Wijchen10.74
Charles NiesenBelgie10.75
Sven JansonsAltis10.75
Levi HazesAV 192310.78
Cedrych van der GraaffCAV Energie10.78
Joris Moro BabaBelgie10.79
Rodrigo Willy BroerAV Daventria 190610.80
Matthew BehanIerland10.81
Daniljo VriendwijkCiko `6610.84
Charles OkaforIerland10.84
Ken LeunissenAV Zuidwal10.84
Kieran ElliottIerland10.84
Jeffrey StokkelAV Flevo Delta10.85
Isaya Klein IkkinkRotterdam Atletiek10.87
Simon EssumanIerland10.87
Jamie SesayPhanos10.87
Alex AzuHaag Atletiek10.88
Mark ScholtenAV Impala10.91
Adam KalmenBelgie10.93
Jozuah RevierrePAC10.93
Dudly BoeldakRotterdam Atletiek10.94
Brian Pot HerediaGroningen Atletiek10.94
Leon SealeVerenigd Koninkrijk10.97
Elgemar LakerRotterdam Atletiek10.98
Gerard O'DonnellIerland10.98
Amine KasmiBelgie10.98
Jan Roelof VeyerAV NOP10.99
Valentinos GoularasIerland11.02
Adam MurphyIerland11.02
Waldy LindeborgRotterdam Atletiek11.03
Sunnyboy BarconAV Sparta11.03
Jesse van HeijningenAV `34 Apeldoorn11.03
Sibren ReekersGroningen Atletiek11.04
Wicher NijkampSpado11.04
Franck KeitaBelgie11.08
Victor StrijbisKAV Holland11.09
Robin Van KooijPAC11.09
Jeremiah OctoberPhanos11.12
Sjoerd PastoorAV Sprint11.14
Brian MarianoRotterdam Atletiek11.15
Olav DonkerPrins Hendrik11.15
Timo BrandehofAV Haarlemmermeer11.15
Demian van de VoortAV Unitas11.18
Mark RoosienAV Hylas11.19
Bryan DuffAV Sparta11.25
Robin van OpstalAV Spirit Oud Beijerland11.30
D'Sean HolamanEAC De Sperwers11.31
Jordi van der KuijlenAtletiekvereniging ATH11.31
Faith AbuAV Sparta11.33
Igor RutkaAV Zuidwal11.33
Yannick de JongPAC11.35
Jared BroersAV Hera11.36
Tariq NivillacCiko `6611.38
Owen BeuckensAV NOP11.40
Henk-Jan SchaaphokGroningen Atletiek11.41
Anton HilhorstAV Zuidwal11.45
Leslie Van der HeydenEindhoven Atletiek11.45
Bernhardt FouriePrins Hendrik11.48
David ThommassenAV Sprint11.48
Jan-Paul HoekstraGroningen Atletiek11.50
Ranki Oberoi IPCRotterdam Atletiek11.51
Zola TchoubouBelgie11.55
Arjan RoonaGSAV Vitalis11.55
Rubin de JongGroningen Atletiek11.56
Noam DickmannPhanos11.58
Harm van den BerkmortelPrins Hendrik11.59
Levi Vloet IPCNijmegen Atletiek11.62
Milko BosTempo AV11.64
Niels Van WeesepPAC11.69
Gabriel NiesenBelgie11.81
Conall GallagherIerland11.91
Wyatt van PoelgeestCialfo11.94
Bart RothU-Track12.00
Bart OomenAV Sprint12.12
Harvey Garnett-GrayAV Sprint12.16
Kilan GoddijnAV Sprint12.18
Joël de Jong IPCPhanos12.65
Valentin Bertrand IPCFrankrijk12.68
Pierluigi BombergEindhoven Atletiek12.70
Victor LeungAV `34 Apeldoorn14.54
Cédric MotiehBelgie10.73Afgemeld
Endrick Moreno CorporanPhanos11.36Afgemeld
Romello ChristiaanAV Hera11.39Afgemeld
Lars WoudenbergAV `34 Apeldoorn11.49Afgemeld
Frans CoenenAV Phoenix12.04Afgemeld
Stijn van BergenPrins Hendrik12.95Afgemeld

100 meter wheelers - mannen

 

Naam Club PB Status
Thomas van HulstU-Track
Raffaele OrruPrins Hendrik
Rens Van de WaterlaatAV Hanzesport
Carlos AnkerCiko `66

100 meter - vrouwen

 

Naam Club PB Status
Rani RosiusBelgie11.33
Wild CardAV Attila11.48
Patrizia Van der WekenLuxemburg11.56
Tasa JiyaAV Lycurgus11.57
Nargélis StatiaRotterdam Atletiek11.60
Demi van den WildenbergEindhoven Atletiek11.62
Nora ThiryBelgie11.77
Myke van de WielAV Sprint11.78
Lien TorfsBelgie11.95
Femke NuijtenAV Haarlem11.96
Jennifer HanrahanIerland11.98
Fréderique PostCiko `6612.03
Isabel van den BergPhanos12.03
Annabel PaulGroningen Atletiek12.15
Kika van Bergen en HenegouwenPhanos12.18
Janna DoumpasEindhoven Atletiek12.18
Mollie OreillyIerland12.21
Elaine den ExterRotterdam Atletiek12.22
Jorieke KorenrompAV Daventria 190612.24
Carlijn ter LaakAC TION12.26
Mira GrootHaag Atletiek12.26
Katharina CamminadyNijmegen Atletiek12.28
Eefje BoonsAV Daventria 190612.28
Luna BernhardAV Sprint12.29
Silke BosgraafAV Impala12.34
Anna RoelofsAV Lycurgus12.37
Juavin LeoniciaAV Sparta12.39
Eva MollemaGroningen Atletiek12.40
Danielle SpekAV `34 Apeldoorn12.44
Emy GuikemaGroningen Atletiek12.49
Ilse HogeveenAV Haarlemmermeer12.50
Miro VlasmanPhanos12.50
Erin TahenyIerland12.50
Lea JurdzinskiGroningen Atletiek12.53
Lotte SchrijverKAV Holland12.56
Alyshia KavehercyAV Zaanland12.56
Jade BosmanCAV Energie12.62
Evelien BosPhanos12.64
Jessica SluiterPrins Hendrik12.67
Madelon WerkhovenPhanos12.67
Amber BosmanCAV Energie12.68
Rosanna TattiAV Haarlem12.69
Niamh O'NeillIerland12.78
Zara TemminkAV Argo12.86
Noa DhoréGSAV Vitalis12.87
Jamie VerweijAV Statina12.88
Bijou LetoAV Sprint12.90
Jacqueline Drop-PullensAV Pijnenburg12.92
Anniek NijhofGSAV Vitalis12.95
Morgann De JongRotterdam Atletiek12.98
Milet HoornaarFortius13.01
Salima Rozema IPCGroningen Atletiek13.07
Romee van DamPhanos13.08
Laura ZwaanPhanos13.25
Mariska KapteinHaag Atletiek13.29
Puck Van WiltenburgPAC13.38
Janneke VisserScorpio13.43
Yoni BasAV Castricum13.57
Kiki Hendriks IPCTHOR13.76
Teuntje SluijterRotterdam Atletiek14.01
Naomi MarceraAV Sprint14.01
Cheyenne Bouthoorn IPCAV Zuidwal14.89
Nienke Timmer IPCPhanos15.87
Lisa Cornelissen IPCEindhoven Atletiek16.20
Fleur Schouten IPCPhanos16.95
Sarah ItiolaAV Feniks
Mara CotterinkAV Lycurgus12.33Afgemeld
Britt MarijnissenAV Sprint12.63Afgemeld

100 meter wheelers - vrouwen

 

Naam Club PB Status

110 meter horden - mannen

 

Naam Club PB Status
Mark HeidenPAC13.76
Job GeerdsAV 192313.85
Blaise Gregory Minoue MinoueDuitsland13.86
Francois GrailetBelgie13.88
Matthew BehanIerland13.92
Wild CardAV Attila13.95
Gerard O'DonnellIerland14.03
Valentinos GoularasIerland14.11
Kenro TohterPhanos14.20
Wessel BoonsAV Daventria 190614.48
Kees JanssenPrins Hendrik14.64
Owen BeuckensAV NOP14.68
Sven JansonsAltis14.69
Trystan de WeerdtAAV `3614.96
Dinand TukkerTyphoon16.19
Robin van OpstalAV Spirit Oud Beijerland16.22
Jaap van ZevenbergenAV Fortuna14.81Afgemeld
Lars WoudenbergAV `34 Apeldoorn15.40Afgemeld

110 meter horden (99,1cm) - mannen

 

Naam Club PB Status
Mark ScholtenAV Impala13.48
Jamie SesayPhanos13.80
Isaya Klein IkkinkRotterdam Atletiek13.99
Jared BroersAV Hera14.86
Tigo MesieAV `34 Apeldoorn14.98
Stijn HendriksScorpio15.35
Miro van WieringenGAC Hilversum15.96
Harm van den BerkmortelPrins Hendrik16.03
Jeremiah OctoberPhanos16.74
Niels Van WeesepPAC
Jip de GreefAltis15.36Afgemeld

110 meter horden (91,4cm) - mannen

 

Naam Club PB Status
Némo RaseBelgie13.90
Jimmy MarceraAV Sprint14.19
Zeno Van NeygenBelgie14.31
Sep de JongAV `34 Apeldoorn14.61
Martin De GreefBelgie14.78

100 meter horden - vrouwen

 

Naam Club PB Status
Wild CardAV Attila12.93
Eefje BoonsAV Daventria 190613.44
Victoria RauschLuxemburg13.47
Lynn BeckBelgie13.70
Rosalie BreemsKAV Holland13.75
Romy DannenburgAV Lycurgus13.83
Mira GrootHaag Atletiek14.07
Denise ArisaARV Ilion14.27
Morgann De JongRotterdam Atletiek14.57
Miro VlasmanPhanos14.66
Fiona de VriesAV Impala14.79
Kadidja SangareLeiden Atletiek14.84
Britt MarijnissenAV Sprint15.04
Romee van DamPhanos15.17
Luna BernhardAV Sprint15.20
Niamh O'NeillIerland15.20

100 meter horden (76,2cm) - vrouwen

 

Naam Club PB Status
Noor KoekelkorenBelgie13.82
Teuntje SluijterRotterdam Atletiek15.63
Stine NuijenLeiden Atletiek16.14
Benedicte KimwangaDJA16.25

200 meter - mannen

 

Naam Club PB Status
Solomon BockarieHaag Atletiek20.60
Wild CardAV Attila20.83
Thomas SomersVerenigd Koninkrijk20.90
Riq de WitEindhoven Atletiek20.91
Elvis AfrifaAV 192321.10
Amine KasmiBelgie21.11
Alagie SonkoAAC21.27
Jordan PaquotBelgie21.32
Nsikak EkpoHaag Atletiek21.35
Yoran DeschepperBelgie21.35
Timo SpieringPAC21.45
Keenan BlakePhanos21.49
Rendel VermeulenBelgie21.55
Adam MurphyIerland21.64
Jan PolmanNijmegen Atletiek21.65
Levi HazesAV 192321.66
Charles NiesenBelgie21.68
Cédric FiniAV Wijchen21.73
Charles OkaforIerland21.75
Timo BrandehofAV Haarlemmermeer21.81
Leon SealeVerenigd Koninkrijk21.82
Ken LeunissenAV Zuidwal22.00
Sibren ReekersGroningen Atletiek22.07
Rodrigo Willy BroerAV Daventria 190622.07
Simon EssumanIerland22.09
Elgemar LakerRotterdam Atletiek22.10
Jesse van HeijningenAV `34 Apeldoorn22.12
Sjoerd PastoorAV Sprint22.14
Hugo MageeIerland22.15
Jozuah RevierrePAC22.22
Mark RoosienAV Hylas22.23
Waldy LindeborgRotterdam Atletiek22.25
Demian van de VoortAV Unitas22.26
Dudly BoeldakRotterdam Atletiek22.27
Jeffrey StokkelAV Flevo Delta22.29
Cedrych van der GraaffCAV Energie22.40
Jimmy MarceraAV Sprint22.43
D'Sean HolamanEAC De Sperwers22.44
Olav DonkerPrins Hendrik22.45
Igor RutkaAV Zuidwal22.45
Alex AzuHaag Atletiek22.46
Brian Pot HerediaGroningen Atletiek22.53
Kieran ElliottIerland22.55
Endrick Moreno CorporanPhanos22.56
Bernhardt FouriePrins Hendrik22.64
Robin Van KooijPAC22.75
Jeremiah OctoberPhanos22.77
Jordi van der KuijlenAtletiekvereniging ATH22.87
Arjan RoonaGSAV Vitalis22.93
Sunnyboy BarconAV Sparta23.03
Jonah SteenvoordenHaag Atletiek23.10
Conall GallagherIerland23.12
Milko BosTempo AV23.18
Rubin de JongGroningen Atletiek23.19
Winjaris WindsterAAC23.26
Henk-Jan SchaaphokGroningen Atletiek23.27
Giorganny GaarieRotterdam Atletiek23.34
Anton HilhorstAV Zuidwal23.56
Levi Vloet IPCNijmegen Atletiek23.56
Noam DickmannPhanos23.79
Wyatt van PoelgeestCialfo24.27
Bart RothU-Track24.28
Harvey Garnett-GrayAV Sprint24.40
Bart OomenAV Sprint24.53
Kilan GoddijnAV Sprint25.63
Pierluigi BombergEindhoven Atletiek26.02
Stijn van BergenPrins Hendrik26.49
Victor LeungAV `34 Apeldoorn30.03
Joost de JongRotterdam Atletiek
Romello ChristiaanAV Hera22.49Afgemeld
Jort BoumanAV Sprint23.10Afgemeld
Ethan HartsinkAKU23.30Afgemeld
Yannick de JongPAC23.39Afgemeld

200 meter - vrouwen

 

Naam Club PB Status
Tasa JiyaAV Lycurgus23.14
Myke van de WielAV Sprint23.57
Wild CardAV Attila23.83
Nargélis StatiaRotterdam Atletiek23.87
Nora ThiryBelgie23.99
Mara CotterinkAV Lycurgus24.46
Isabel van den BergPhanos24.51
Fréderique PostCiko `6624.58
Jennifer HanrahanIerland24.59
Demi van den WildenbergEindhoven Atletiek24.69
Annabel PaulGroningen Atletiek24.83
Anna RoelofsAV Lycurgus24.84
Jorieke KorenrompAV Daventria 190624.91
Sarah van TuijlGAC Hilversum25.11
Evelien BosPhanos25.11
Eva MollemaGroningen Atletiek25.32
Janna DoumpasEindhoven Atletiek25.35
Erin TahenyIerland25.40
Elaine den ExterRotterdam Atletiek25.58
Lea JurdzinskiGroningen Atletiek25.69
Emy GuikemaGroningen Atletiek25.74
Lotte SchrijverKAV Holland25.79
Britt MarijnissenAV Sprint25.79
Ilse HogeveenAV Haarlemmermeer25.92
Alyshia KavehercyAV Zaanland26.02
Juavin LeoniciaAV Sparta26.06
Romy DannenburgAV Lycurgus26.08
Amber BosmanCAV Energie26.15
Suus AltorfAV De Spartaan26.15
Anniek NijhofGSAV Vitalis26.18
Noa DhoréGSAV Vitalis26.32
Jessica SluiterPrins Hendrik26.56
Bijou LetoAV Sprint26.66
Farrah-Louise JordanRotterdam Atletiek26.68
Yoni BasAV Castricum26.85
Janna van BurikHaag Atletiek26.86
Jamie VerweijAV Statina26.90
Puck Van WiltenburgPAC27.02
Laura ZwaanPhanos27.03
Felicia FelterPAC27.20
Jade BosmanCAV Energie27.21
Maud van SintmaartensdijkCAV Energie27.45
Zara TemminkAV Argo27.73
Madelon WerkhovenPhanos27.83
Janneke VisserScorpio28.13
Mariska KapteinHaag Atletiek28.19
Naomi MarceraAV Sprint29.32
Cheyenne Bouthoorn IPCAV Zuidwal31.14
Sarah ItiolaAV Feniks
Kadidja SangareLeiden Atletiek
Rosanna TattiAV Haarlem27.38Afgemeld

400 meter - mannen

 

Naam Club PB Status
Wild CardAV Attila46.69
Rio MitchamVerenigd Koninkrijk46.81
Florent MabilleBelgie47.12
Jonas PhijffersAV Atletics Nijverdal47.68
August van de WeijerAV Sprint47.90
Juno SchuwerEindhoven Atletiek47.90
Keenan BlakePhanos48.06
Quinten van OmmenAV Unitas48.44
Abdulaziz QarainaisKoeweit49.08
Igor RutkaAV Zuidwal49.12
Endrick Moreno CorporanPhanos49.27
Eoghan BuggyIerland49.28
Hugo MageeIerland49.87
Mathijs van WesselAV Pijnenburg49.99
Djalil PaterGroningen Atletiek50.08
Zak HigginsIerland50.15
Yohahnnes HienschPhanos50.33
Laurens JordenseGAC Hilversum50.38
Robin BoersmaAV NOP50.41
Tigo MesieAV `34 Apeldoorn50.51
Jack AbernethyEindhoven Atletiek50.68
Thijs HeemskerkAKU50.80
Tim OlsthoornCiko `6651.07
Eyoel HienschPhanos51.40
Leon Sebastian GrünewaldDuitsland51.60
Giorganny GaarieRotterdam Atletiek51.97
RAYAN MOSSADEQBelgie52.34
Stijn JorissenPrins Hendrik52.42
Frans CoenenAV Phoenix52.45
Jasper RouAV `4052.57
Sebastiaan San JoséAV Hera53.65
Luca DooperTempo AV53.76
Joep KneppersARV Ilion54.41
Hanad Van HarenAV Phoenix55.75
Hend de JagerAV Statina55.99
Dorus HarmsenGroningen Atletiek
Ethan HartsinkAKU51.52Afgemeld

400 meter wheelers - mannen

 

Naam Club PB Status
Thomas van HulstU-Track
Raffaele OrruPrins Hendrik
Rens Van de WaterlaatAV Hanzesport
Carlos AnkerCiko `66

400 meter - vrouwen

 

Naam Club PB Status
Wild CardAV Attila53.21
Messalina PieroniBelgie53.77
Lena KaterAV PEC 191054.31
Mara CotterinkAV Lycurgus54.80
Priscilla van OorschotAAC56.31
Suus AltorfAV De Spartaan56.58
Lynn BehnkeScopias Atletiek56.70
Zoë Van GilsPAC57.39
Eva NijdamAV Sprint57.79
Anke ZonderlandGroningen Atletiek57.88
Noor Oude EgberinkNijmegen Atletiek58.13
Laila YahyaouiAlmere `8158.28
Christel HeuseveldtClimax58.38
Lies KneppersARV Ilion58.52
Joanne LehrAV PEC 191058.61
Maud van BeestAAV `3658.67
Carlijn WagenaarPhanos59.41
Olivia BodeuxBelgie1:00.47
Maria KolliaAV Feniks1:00.67
Juul SchuitAV Castricum1:00.72
Evy SpieringsPrins Hendrik1:00.97
Bente de JagerAV Sprint1:01.00
Farrah-Louise JordanRotterdam Atletiek1:01.31
Anneke KootstraAV Impala1:01.34
Lotte van SchaikAV Atverni1:01.76
Puck Van WiltenburgPAC1:02.04
Anne de JongAtledo1:02.60
Maureen van de BrugFortius1:05.74Afgemeld

400 meter wheelers - vrouwen

 

Naam Club PB Status

400 meter horden - mannen

 

Naam Club PB Status
Dmytro RomanyukOekraïne49.90
Wild CardAV Attila51.09
Jermaine KleineAC TION51.56
Mimoun Abdoul WahabBelgie51.71
Osama ElabbadyEgypte51.83
Dries PeetersBelgie51.90
Binne BrokTempo AV52.61
Robin BoersmaAV NOP52.88
Daan KneppersARV Ilion53.54
Lars MackenbachAV Sprint53.71
Sep de JongAV `34 Apeldoorn54.38
Tijm OosteromTyphoon55.17
Joost de JongRotterdam Atletiek55.79
Dinand TukkerTyphoon58.15
Niels van DeurzenAV Spirit Oud Beijerland58.23
Quintin JanseTempo AV58.90
Raúl van HarmelenAV Feniks59.96

400 meter horden - vrouwen

 

Naam Club PB Status
Wild CardAV Attila56.88
Maruska EduardaRotterdam Atletiek58.74
Lianne HoltermannCiko `661:01.78
Marit WiegerinckEindhoven Atletiek1:03.10
Fleur PietersAV Flevo Delta1:03.40
Ashley BoldewijnAV Feniks1:04.35
Janna van BurikHaag Atletiek1:04.73
Maud van SintmaartensdijkCAV Energie1:05.24
Annemiek van IerselPrins Hendrik1:08.09
Pouke Van DijkLopersgroep Deurne1:08.31
Joan HardonAC TION1:09.69
Anniek PootRotterdam Atletiek1:15.93
Maureen van de BrugFortius1:17.10
Romy DannenburgAV Lycurgus1:02.20Afgemeld
Samyre WielesAltis1:04.39Afgemeld
Carlijn MolsSTB1:13.75Afgemeld
Anouk BoomaertsDJAAfgemeld

Hinkstapspringen - mannen

 

Naam Club PB Status
Wild CardAV Attila15.68
Navaro doulany AboikonieLeiden Atletiek15.68
Björn De deckerBelgie15.27
Gregory GeertsBelgie14.72
Mirko FaranoBelgie14.68
Winjaris WindsterAAC14.64
Favour AbuHaag Atletiek14.59
Thomas TichelovenAV Lycurgus14.20
Tjebbe KerstensAV Sprint13.76
Jelle van der ZonAV De Spartaan13.56
Emilson Martínez AlvarezRotterdam Atletiek14.77Afgemeld

Hinkstapspringen - vrouwen

 

Naam Club PB Status
Saragh BuggyIerland13.53
Maureen HerremansPrins Hendrik13.21
Wild CardAV Attila12.96
Danielle SpekAV `34 Apeldoorn12.88
Sica VerwaschAV Unitas12.68
Ines PitchonFrankrijk12.25
Floor AlessieAV Attila12.21
Louise TaatgenGroningen Atletiek12.21
Anne-Wil van WerkhovenAV De Spartaan11.61
Anouk van JeverenScorpio11.46
Jana HoremansBelgie11.43
Victoria MihaylovaBelgie11.41
Anouk VerdaasdonkSpado11.17
Sophie de GrootNSAV `t Haasje11.09
Eveline de JongAV De Spartaan10.75
Stine NuijenLeiden Atletiek10.22
Sanne TuytelaarsAV Spiridon9.94
Maria KolliaAV Feniks9.54

Hoogspringen - mannen

 

Naam Club PB Status
Wild CardAV Attila2.13
Marius WoutersHellas Utrecht2.06
Owen BeuckensAV NOP2.01
Luc de BruinTempo AV2.00
Sven van MerodeSpado2.00
Michiel de KwaastenietAV Spirit Oud Beijerland1.97
Lennert NaeffAV Heerenveen1.97
Mathijs Van OsAV Attila1.95
Marijn de WitAV Spirit Oud Beijerland1.87
Jip de GreefAltis1.88Afgemeld
Lars WoudenbergAV `34 Apeldoorn1.86Afgemeld

Hoogspringen - vrouwen

 

Naam Club PB Status
Wild CardAV Attila1.82
Nina BorgerAV Unitas1.82
Tanita HofmansPrins Hendrik1.80
Lieke ReijsAV De Keien1.74
Myke van de WielAV Sprint1.66

Polsstokhoog - mannen

 

Naam Club PB Status
Wild CardAV Attila5.55
Roman MonteGAC Hilversum4.90
Jakob PützPrins Hendrik4.90
Sam KranseRotterdam Atletiek4.81
Jip HaestSpado4.80
Benjamin CoolenHaag Atletiek4.70
Sam ZijlmansAV Sprint4.61
Glenn KunstHaag Atletiek4.60
Koen StapelAV `404.60
Ylio PhiltjensBelgie4.60
Bjorn SlootPrins Hendrik4.40
Olario KartodimedjoPAC4.30
Nils StokPAC4.23
Brent PhilipsSpado4.20
Lars WoudenbergAV `34 Apeldoorn4.43Afgemeld

Polsstokhoog - vrouwen

 

Naam Club PB Status
Femke PluimAAV `364.52
Wild CardAV Attila4.45
Killiana HeymansPAC4.20
Katharina CamminadyNijmegen Atletiek4.10
Kristina TergauPAC3.90
Sanne EekelGAC Hilversum3.90
Noga PiepenbroekARV Ilion3.85
Fleurine van BeekHaag Atletiek3.70
Saskia van der BoorARV Ilion3.65
Maria KapushevaGroningen Atletiek3.42
Karlijn SchoutenRotterdam Atletiek4.20Afgemeld

Verspringen - mannen

 

Naam Club PB Status
Wild CardAV Attila7.66
Damian FelterPAC7.49
Alexander SoethoutAAC7.40
David CairoPhanos7.34
Fabian BiondinaSpado7.34
Jan JanssenPrins Hendrik7.21
Jens De WildeAV Sprint7.12
Finn de GraafAV Attila7.11
Ranki Oberoi IPCRotterdam Atletiek6.88
Olav DonkerPrins Hendrik6.79
Stijn HendriksScorpio6.75
Richard TsangHellas Utrecht6.42
David ThommassenAV Sprint6.20
Stijn van BergenPrins Hendrik5.13
Justin SluijterTyphoon7.41Afgemeld
Thierry BeltAltis6.86Afgemeld
Joël de Jong IPCPhanos6.81Afgemeld
Jort BoumanAV Sprint5.95Afgemeld

Verspringen - vrouwen

 

Naam Club PB Status
Wild CardAV Attila6.42
Maureen HerremansPrins Hendrik6.22
Kika van Bergen en HenegouwenPhanos6.14
Carlijn ter LaakAC TION6.06
Eva BastmeijerPrins Hendrik6.04
Myke van de WielAV Sprint6.03
Sarah van TuijlGAC Hilversum5.98
Ronja FreiDuitsland5.91
Lien TorfsBelgie5.57
Anouk VerdaasdonkSpado5.48
Kadidja SangareLeiden Atletiek5.48
Salima Rozema IPCGroningen Atletiek5.22
Ilse KuijfARV Ilion5.20
Madelon WerkhovenPhanos5.17
Lisa Cornelissen IPCEindhoven Atletiek4.08
Stine NuijenLeiden Atletiek4.80Afgemeld

600 meter - pupillen

 

Naam Club PB Status
Bradley MainAV Attila2:35.02
Jelle de KokAV Attila
Silven-Fabian SmuldersAV Astylos

1000 meter - pupillen

 

Naam Club PB Status
Celine StruijvéAV Pallas `673:21.82
Ilian StrooperAV Attila3:54.47
Timor HeurterScorpio3:59.28
Mathis TangAV Attila4:04.73
Saar van RijnAV Attila4:44.10
Rosa BeerensAV Attila4:57.61
Jip VissersAV Attila
Tim de KokGVAC
Marcus JonkmanAV Attila
Ranomi-Dinh SmuldersAV Astylos

Sponsoren